Degustačný večer "More chutí"

Pozývame Vás na ďalšie degustačné menu, tentokrát venované morským pochúťkam. Upozorňujeme na nutnosť záväznej rezervácie.

Steak víkend

Skvelé steaky za skvelé ceny. Posledný augustový víkend bude opäť venovaný práve ich milovníkom. Cena zahŕňa aj prílohu a nápoj podľa vlastného výberu.

Indické špeciality s Bashirom

Priaznivci exotiky pozor! Piatok a sobota 26.5 - 27.5. bude v Bistre Dobrý Deň patriť indickej kuchyni. Autentické chute prinesie hosťujúci šéfkuchár Bashir.

Jarné degustačné menu

S príchodom jari sme si pre vás pripravili jarné degustačné menu

Steak víkend

Skvelé steaky za skvelé ceny. Koniec týždňa bude venovaný práve ich milovníkom.

Husacie a kačacie hody

A je to tu! 7.10. až 28.10. Vás všetkých pozývame na Husacie a kačacie hody :-D Nebudeme klamať, ale aj poniektorým z nášho tímu sa pri pomyslení na tieto dobroty zatočí v hlave :-)

Jablkové hodovanie v Bistre Dobrý Deň

Čo tak nejaké dobrôtky z jabĺčok? :-) Môžete sa tešiť na Jablkové chutney s chilli, Jablkovo – zelerovú krémovú polievku, Medajlónky z hovädzej sviečkovice s pečenými jablkami a kardamónom, Bravčovú pečeň na karamelizovaných jablkách, alebo Jablkový koláč s citrónovou polevou ..

Jesenné degustačné menu

S príchodom jesene nejednému gurmánovi zaplesá srdiečko pri pomyslení na to množstvo sezónnych surovín, ktoré toto obdobie so sebou prináša. No a čo by sme to boli za gurmánsku reštauráciu, keby sme v tento krásny čas trochu nezaexperimentovali a neponúkli špeciality, ktoré len tak niekde neochutnáte! :-)

Nedeľné slávnostné menu 14.8.2016

Pozývame Vás na ďalšie kolo nášho nedeľného menu a opäť pokračujeme v príprave jedál podľa časopisu Varecha, ktorý bol vo svojom vydaní 29.7.2016 venovaný práve nášmu bistru. Tešiť sa môžete na hráškové kapučíno, siha na čiernej šošovici alebo babičkinom piškóte. Upozornenie: V prípade záujmu je potrebná rezervácia najneskôr do 12.8.19:00 hod. na tel. čísle 052/285 80 29, prípadne na info@bistrodobryden.sk alebo cez náš Facebook. Tešíme sa na Vás!

Kategórie