Svätomartinská hus

Zima je predo dvermi, aj husi už odleteli do teplých krajín. Nie však všetky, pár ich skončilo u nás.

Degustačný večer "More chutí"

Pozývame Vás na ďalšie degustačné menu, tentokrát venované morským pochúťkam. Upozorňujeme na nutnosť záväznej rezervácie.

Steak víkend

Skvelé steaky za skvelé ceny. Posledný augustový víkend bude opäť venovaný práve ich milovníkom. Cena zahŕňa aj prílohu a nápoj podľa vlastného výberu.

Indické špeciality s Bashirom

Priaznivci exotiky pozor! Piatok a sobota 26.5 - 27.5. bude v Bistre Dobrý Deň patriť indickej kuchyni. Autentické chute prinesie hosťujúci šéfkuchár Bashir.

Jarné degustačné menu

S príchodom jari sme si pre vás pripravili jarné degustačné menu

Steak víkend

Skvelé steaky za skvelé ceny. Koniec týždňa bude venovaný práve ich milovníkom.

Husacie a kačacie hody

A je to tu! 7.10. až 28.10. Vás všetkých pozývame na Husacie a kačacie hody :-D Nebudeme klamať, ale aj poniektorým z nášho tímu sa pri pomyslení na tieto dobroty zatočí v hlave :-)

Jablkové hodovanie v Bistre Dobrý Deň

Čo tak nejaké dobrôtky z jabĺčok? :-) Môžete sa tešiť na Jablkové chutney s chilli, Jablkovo – zelerovú krémovú polievku, Medajlónky z hovädzej sviečkovice s pečenými jablkami a kardamónom, Bravčovú pečeň na karamelizovaných jablkách, alebo Jablkový koláč s citrónovou polevou ..

Jesenné degustačné menu

S príchodom jesene nejednému gurmánovi zaplesá srdiečko pri pomyslení na to množstvo sezónnych surovín, ktoré toto obdobie so sebou prináša. No a čo by sme to boli za gurmánsku reštauráciu, keby sme v tento krásny čas trochu nezaexperimentovali a neponúkli špeciality, ktoré len tak niekde neochutnáte! :-)

Kategórie